לרגל ההשקת אתר משלוחים חינם לכל הארץ
לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו 054-949-3771
לרגל ההשקת אתר משלוחים חינם לכל הארץ
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-949-3771
תכשיטי יהלומים

תכשיטי יהלומים

איך אפשר לשמור על תכשיטי יהלומים?
קניתם או קנו לכם תכשיטי יהלומים מרשימים? על מנת שתוכלו לשמור עליהם לאורך זמן יהיה עליכם להבין איך לשמור עליהם. הרי בסוף יש כאן משימה לא פשוטה שתצטרכו לעמוד בה. גם נשים שסבורות כי הן יודעות כיצד שומרים על תכשיטים, לא בהכרח עושות זאת היטב.
אנו נסביר לכל אחת ולכל אחד כיצד לשמור על תכשיט יהלום מכל סוג שהוא. זה לא משנה אם יש לכם שרשרת, טבעת או צמיד, הטיפים יהיו יעילים לכל אחת מהאפשרויות. הכי חשוב מנקודת המבט האישית שלכם זה שתוכלו להוציא את מירב התועלת מבין האפשרויות. 

ניקוי תקופתי של תכשיטי יהלומים

אולי זה לא נשמע לכם טבעי, אך ישנו צורך לבצע ניקוי תקופתי לתכשיט. תכשיטי יהלומים לא יכולים להישאר זמן רב ללא ניקוי, כי הם יאבדו את הברק שלהם. מהסיבה הזאת מוטב כי תעשו לעצמכם מועד קבוע אחת למספר שבועות שבו תנקו את התכשיטים. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם מתמודדים על לכלוך עיקש, כזה שלא תצליחו להסיר אותו. ניקוי תקופתי יקל מאוד גם עליכם ויאפשר לכם להשיג את התוצאות הרצויות.

שמירה בקופסת תכשיטים

לא סתם לכל אישה יש את קופסת התכשיטים שלה שבה היא שומרת תכשיטים שונים. כל עוד התכשיט לא נמצא בשימוש, אין סיבה שהוא יהיה מפוזר בתוך המגירה או זרוק על השולחן. תכשיטי יהלומים הם תכשיטים יקרים, וכך בדיוק אתם צריכים להתייחס אליהם. הזלזול עלול לעלות ביוקר, בטח אם חשוב לכם לשמור עליהם. לכן אנו מציעים לכל אישה שיש לה תכשיטים העשויים מיהלום להכין להם קופסה ייעודית.

הסירי את התכשיט לפני מקלחת או בישול

אין טעם שתבצעי את כל המטלות בבית כאשר יש עלייך תכשיטי יהלומים. אנו מציעים לך להסיר את כל התכשיטים כאשר את מתקלחת או מבשלת. זה יאפשר לכם להתרכז בעבודה עצמה, וימנע ממך חששות מיותרים. הרי אף אחת לא תרצה לדעת כי היא הרסה את התכשיט במו ידיה רק בגלל חוסר זהירות. תכשיטי יהלומים צריכים להיות במקום שלהם כל עוד אתם נמצאים בבית. יש נשים שמגדילות לעשות ומשתדלות שלא להוציא אותם בכלל.

לא רוכשים תכשיטי יהלומים זולים

קיימות נשים שונות שמתפתות לקנות תכשיטים שונים במחירים זולים. קחי בחשבון כי תכשיט המגיע עם תג מחיר נמוך יהיה תכשיט באיכות ירודה. המשמעות היא שהוא יישחק במהירות, וכנראה לא תצליחי לשמור עליו. אנו מציעים לכל אישה ולכל גבר לרכוש תכשיטי יהלומים במחיר סביר. מחיר שלא אמור להדליק איתו נורות אדומות, כי זה עלול לפעול רק לרעתכם. יש סיבה שתכשיטים העשויים מיהלום מגיעים עם תג מחיר גבוה. היהלום עצמו הוא חומר גלם יקר, כזה שלא תוכלו לקנות אותו במחיר נמוך.
קיימים אצלנו בחנות תכשיטים דיזנגוף מגוון רחב של תכשיטי יהלום.